Image
1402/04/19

اختتامیه پویش آبنبات دارچینی

پویش آبنبات دارچینی نوشته مهرداد صدقی به ایستگاه پایانی خود رسید.

اولین پویش کتابخوانی مهرا بعد از 4 هفته به روزهای آخر خود رسیده است . این پویش به کتاب آبنبات دارچینی نوشته مهرداد صدقی اختصاص داشت. آبنبات دارچینی، داستان زندگی پسر نوجوانی به نام محسن را با حال و هوای نوستالژیک دهه 60 روایت می کند.

. .اختتامیه و قرعه کشی

چهارشنبه مورخ 21 تیرماه اختتامیه این دوره پویش، بصورت زنده در صفحه اینستاگرام و آپارات مهرا پخش میشود. همچنین قرعه کشی این دوره پویش نیز در این پخش زنده انجام می گیرد. این قرعه کشی بین نفرات برتر آزمون که بیشترین پاسخ صحیح را داشتند، انجام می شود.

جوایز این دوره پویش

باشگاه مهرا 3 جایزه ویژه مجموعا به ارزش 10 میلیون تومان برای نفرات برتر این پویش در نظر گرفته است.

  • پنج میلیون تومان برای نفر اول

  • سه میلیون تومان برای نفر دوم

  • دو میلیون تومان برای نفر سوم

تعداد شرکت کنندگان

در این پویش، حدود 400 نفر از اعضای باشگاه مهرا، کتاب آبنبات دارچینی نوشته مهرداد صدقی را مطالعه کردند و در آزمون آن شرکت کردند.

شرکت در این پویش

مخاطبان باشگاه مهرا از تاریخ 10 خرداد تا 10 تیر مهلت داشتند تا با مطالعه کتاب آبنبات دارچینی و شرکت در آزمون آن، شانس خود را به عنوان یکی از برنده های میلیونی مهرا امتحان کنند.

امتیاز محصول

8.5

طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

کیفیت ساخت
8.0
طراحی و زیبایی
7.5
ارزش خرید
9.5
آیا این نظر برایتان مفید بود؟
25 از 78 رضایت خریداران