Image
1402/04/24

برگزاری «در حلقه رندان 178»

صد و هفتاد و هشتمین شب شعر طنز «در حلقـه رنـدان» با موضوع طنزهای عـاشـقـانـه خـانـوادگـی برگزار می‌شود.

صد و هفتاد و هشتمین شب شعر طنز «در حلقـه رنـدان» با موضوع طنزهای عـاشـقـانـه خـانـوادگـی برگزار می شود.

178 امین جلسه این شب شعر، روز یکشنبه 25 تیرماه 1402 ساعت 17:30 در سالن سوره حوزه هنری واقع در تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، میزبان علاقه مندان به شعر و طنز خواهد بود. شاعران و طنزپردازان در صد و هفتاد و هشتمین رویداد «در حلقه رندان» شعرهایی با موضوع "طنزهای عاشقانه خانوادگی" می خوانند.

ورود به این برنامه برای همه آزاد و رایگان است و نیازی به تهیه بلیت نیست.

🎀 امتیاز بیشتر برای مهرایی ها

باشگاه مهرا در این مراسم حضور دارد و علاقه مندان به شعر و ادبیات می توانند علاوه بر عضویت در کلوپ هواداران "در حلقه رندان" در باشگاه مهرا، 50% امتیاز بیشتر در هنگام ثبت نام دریافت کنند. در انتهای برنامه نیز با شرکت در نظرسنجی این رویداد 100 امتیاز دریافت کنند.

درباره "در حلقه رندان"

"در حلقه رندان" نخستین و یکی از مهمترین رویداد های شب شعر طنز کشور است. اولین جلسه این شب های شعر، به همت زنده یاد ابوالفضل زرویی در مرداد ماه 1380 با اجتماع طنزپردازان زیادی برگزار شد. در ماه های محرم و صفر نیز این شب شعر با عنوان "رندان تشنه لب" برگزار میشود. شاعران در این برنامه عشق و ارادت شان را به امام حسین در قالب اشعار آیینی متجلی میکنند. این برنامه نیز از سال 1382 برگزار میشود.

نخستین بار در سال 1384 انتشارات سوره مهر، اشعار قرائت شده در این مجموعه شب های شعر را در قالب کتابی با نام "در حلقه رندان" چاپ کرد.

امتیاز محصول

8.5

طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

کیفیت ساخت
8.0
طراحی و زیبایی
7.5
ارزش خرید
9.5
آیا این نظر برایتان مفید بود؟
25 از 78 رضایت خریداران